PERGOLE W TECHNOLOGII SMART

PRZEJMIJ PEŁNĄ KONTROLĘ

Nagły wyjazd? Tendencja do zapominania? To żaden problem dla Twojej Pergoli!

WŁASNY HARMONOGRAM
Możesz zaprogramować swoją pergolę jak tylko chcesz. Ciężki dzień w pracy? Każdy musi kiedyś odpocząć i wyłączyć telefon. Nasza pergola stwarza nie tylko możliwość sterowania w czasie rzeczywistym. Wystarczy zaprogramować otwieranie dachu na konkretną godzinę aby cieszyć się promieniami słońca leżąc na hamaku bez obaw o nieustannie dzwoniący telefon.
CZUJNIKI ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO
Twoja pergola wyposażona jest w system czujników deszczu, śniegu oraz wiatru, co gwarantuje niezawodne działanie oraz bezpieczeństwo, Twoje jak i Twoich mebli ogrodowych. Nagły deszcz bądź wiatr nie jest problemem ponieważ Twoja pergola jest na to gotowa! Jej ściany i dach zamkną się gdy czujniki wykryją niekorzystne warunki pogodowe, które mogą zakłócić Twój spokój.
Pergole smartPergola arpal/pergola drewniana/pergola/stalowa/ściany przesuwne/otwierany dach/pergola z otwieranym dachem
STEROWANIE PERGOLĄ Z URZĄDZEŃ MOBILNYCH
Wystarczy połączenie z internetem aby sterować pergolą z dowolnego miejsca na świecie! Zainstaluj bezpłatną aplikacje na swoim smartfonie lub tablecie i ciesz się możliwością otwierania i zamykania dachu i ścian, bądź zmieniaj kolor oświetlenia.
RÓŻNORODNOŚĆ MATERIAŁÓW
Nowoczesny design czy raczej klasyczna konstrukcja? Dla nas to nie problem, nasi inżynierowie stworzą Twoją wymarzoną pergolę z czego tylko zechcesz. Szklane ściany typu open space, a może eleganckie opuszczane ściany z tkaniny? Puść wodzę fantazji, a my ją urzeczywistnimy.
Nowoczesne pergole/Pergola arpal/pergola drewniana/pergola stalowa/ściany przesuwne/otwierany dach/pergola z otwieranym dachem/pergola smart

Własne kino pod gołym niebem?

Tak! To możliwe

Już niebawem możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką, bądź filmem z przyjaciółmi i rodziną podczas grillowania.

Nadchodzi zmrok wystarczy otworzyć  dach oraz zamknąć ściany, by wprowadzić półmrok, rodem z najlepszych kin korzystając ze świeżego powietrza.

Nowoczesne pergole/Pergola arpal/pergola drewniana/pergola stalowa/ściany przesuwne/otwierany dach/pergola z otwieranym dachem/pergola smart

PERGOLA_ZALUZJE_2_SCIANY_SZKLO_7-1024×508